SUPER OFERTE BANESE LUKSOZE

Jepet me qera nga: arber Sot 08:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Arberi
Sipërfaqe: 110 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera ne lagjen Arberia 3 ne Prishtine.
Banesa eshte 3 dhomshe dhe gjindet tek kompleksi banesor Tregtia.

Me te gjitha kushtet per nje banim komod duke u bazuar ne ate se eshte extra e mobiluar si dhe posedon 1 dhome dite se bashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 banjo dhe nje toalet te vogel, depo per vendosje te gjesendeve ushqimore apo tjera, kondicioner, sigurim privat dhe garazhen ne bodrum te nderteses. Uji gjithashtu eshte pa nderprerje dhe lifti me kartele qe menagjohet nga kompani private. Sistemi i nxemjes ne banese eshte me ane te energjise elekrike(me kalldaj). Cmimi i baneses 350 euro. i Diskutueshem
Kontakt_Viber_Arberi
045 641 794
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim