Sheshi nen tereza

Jepet me qera nga: Fehmije 09 Sht 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
jap me qera banesen ne shesh e mobiluar ka dhom gjumi sallon kuzhn banjo dhe ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim