Sheshi nena terez

Jepet me qera nga: fehmije 02 Sht 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Jap me qera banesen ne shesh te fito nesha pamje kah sheshi ka dhom gjumi sallon me kuzhin banjo ballkon e mobuar dhe tani e renovuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim