Shitblerje banesave dhe ndermjetsim qerajave

Jepet me qera nga: ALEA 06 Tet 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Prishtinë
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Prishtinë
https://www.facebook.com/aleashpk?ref=hl
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim