Shitet dhe leshohet me qera banesa ne Dragodan

Jepet me qera nga: Amir 29 Qer 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Arberia 3C H2 Nr23
Sipërfaqe: 96 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Shitet dhe leshohet me qera banesa ne dragodan, perkatesisht tek komuna e re, rruga e dyte majtas. Banesa eshte ndertim i ri, posedon 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhine, banjo, wc, ballkon, si dhe garazhe personale. Lifti punon, uje 24 ore pa nderprerje. Eshte e mobiluar
Cmimi per shitje eshte 980€ per m2 ndersa
Cmimi per qera eshte 480€ per muaj
Viber; +377 44 344403
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim