Shitet/jepet me qira banesa te fakullteti Teknik

Jepet me qera nga: Riza 20 Gsh 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Ngjitur ne Fakulltetin Teknik, mbi Route 66
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shitet ose jepet me qira banes ne mdhesi 65 m2 afer Fakulltetit Teknik. Saktersisht banesa gjendet ne katin e 4, ose dy kate mbi Route 66. Eshte ngjitur me fakulltetin Tektik (siq shihet ne foto)

Banesa eshte e renovuar dhe e mobiluar.

Ajo ka 2 dhoma gjumi, 1 banjo, sallonin me kuzhine dhe korridorin.

Jeni te mireseardhur ta shikoni. Kontaktoni ne 049-456-782 ose 044 137 743
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim