Shtepi banimi

Jepet me qera nga: Beqiri 25 Nën 08:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

120 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Isa Kastrati 150
Sipërfaqe: 40 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoi me qira hyrjen e veqant te shtepis ,hyrja ka
dhonen e nejes me kuzhin dhomen e fjetjes ,banjo dhe
koridor.hyrja ka nxemje qendrore dhe ore elektrike te
veqant,banuest me familje kan perparsi.Banesa gjindet ne bregun e dielit ll te banesat e bardha.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim