Shtepi me qera rruges per Taukbashqe

Jepet me qera nga: Fati 08 Mar 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Prishtinë
Jap shtepi me qera afer Agjencise Antikorrupsion rruges per Taukbashqe. Shtepia eshte dy kateshe e mobiluar. Ka edhe poshte edhe lart nga nje sallon me kuzhine nga dy dhoma dhe nga nje banjo me te gjitha gjerat e nevojshme. Preferohet familjar. Ne shtepi mund te jetojne edhe dy familje sepse katet jane te ndara. Cmimi eshte 250 euro i diskutueshem varesisht se sa shfrytezohet shtepia. Shtepia eshte me oborr dhe eshte e lire nga 1prilli.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim