Shtepi me qera

Jepet me qera nga: blerim 14 Jan 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: afer RTK-se prishtin
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
jap me qira katin e par te shtepis me hyrje te veqant dhe e mobiluar,afer RTK-se ne prishtin.
shtepia ka dy dhoma te mdha,kuzhin te veqant,shpajz,banjo,koridor,tarase gjithsej 70m2.
qmimi me marveshje
tel:038-239-275,044-695-179
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim