Shtepia me qera afer qendres qytetit 150EU/Muaji

Jepet me qera nga: Ekrem 08 Shk 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagjia Muhaxherve
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Ipet kati i shtepis shume afer Qendres Prishtines ne lagjen e Muhaxherve ngat me Hotel Afa,,- 5 minuta ne kemb larg qendres qytetit.

Detajet rreth shtepis:
Hyrja eshte e ndame sikur neper banesa posht hyrja kryesore dhe secili kat ka deren e vete nuk ka dmth asnje kontakt me kerkon. Qmimi per muaj eshte 150 Euro.Posedon Dhomen e fjetjes,sallonin e nejes,pjesen e kuzhines e normal qka vijn tjerat me kushte te mira banimi, KONTAKTO 044 84 63 27
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim