Shtepia me qera

Jepet me qera nga: Gazmend B 01 Tet 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 1 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jap katin e pare te shpise me qera.Ka dy dhoma gjumi,salloni dhe kuzhina.Shtepia ndodhet ne lagjen Aktash prane Viva Fresh Store dhe Klinikes Gjermane te syrit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim