Shtepia me qera

Jepet me qera nga: Afrim Gashi 10 Tet 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagjja e Spitalit, rr."Malush Kosova"
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepine me qera ne Lagjen e Spitalit, rr."Malush Kosova" 500 m nga Eulex(Ish farmedi). Shtepia eshte e tera e mobiliuar dhe ka kete renditje :

-Sallon, kuzhine

- 2 dhoma gjumi

- Banjo

- Oborr

Na kontaktoni ne :
044 247 651
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim