Super Banes ne Lagjen DARDANIA

Jepet me qera nga: arber Sot 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira ne lagejn DARDANIA e renovuar dhe mobiluar perfekt
banesa posedon:
2 dhoma gjumi
Sallon dhe kuzhin
banjo
ballkon
Koridor
Me qmim 300 euro

Kontakt:
045/ 19 00 19 & 044/ 12 46 77
WhatsApp& Viber:
+377 45 19 00 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim