Super Banese Extra qmim

Jepet me qera nga: arber Dje 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banese Eksluzive me qira ne Aktash te Meridiani kati 2, e renovuar dhe e mobiluar ne teresi ne menyre Moderne, bashkohore me mobile kualitative, me stil te veqant te papare dhe ka kete renditje, pra
Banesa posedon :

- Dhoma e dites,
- Kuzhine me trapizari,
- 2 Dhoma gjumit me dopio,
- 2 Terasa,
- Banjo,
- Koridor,

Kontakt_WhatsApp_Arberi

045 19 00 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim