Super Banese me dy dhoma gjumi

Jepet me qera nga: arber 11 Pri 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Kalabri
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banese super te mobiluar tek Prishtina Star ne lagjen Kalabria,

Banesa posedon sallon me kuzhine, 2 dhoma fjetje, banjo ballkon korridor , e tera e mobiluar dhe renovuar


Kontakt_Viber_WhatApp

045 19 00 19 ose 045 641 794
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim