Super banes Duplex me qira ne PEJTON

Jepet me qera nga: arber Sot 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Pejton
Sipërfaqe: 162 m2
Për vendbanimin: Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj bane sme qira Duplex ne Pejton afer NLB Prime Residence
Banesa ka uje, rryme 24h , dhe eshte me nxemje te qytetit
Banesa posedon:
- 3 dhoma gjumi
- 2 banjo
- dhoma e dites dhe kuzhina
- terasa
- garazhe
banesa ka 162m2 dhe eshte emobiluar ne menyre perfekte

kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/64 17 94
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim