Super banes me qira Breg te Diellit te _ ONTEXI MO

Jepet me qera nga: arber Sot 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: BREG te DIELLIT
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira ne Breg te Diellit kompleski ONTEXI MONT e mobiluar ne tersi dhe komode , 80m2 kati i 6.
Banesa posedon:
- 2 dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhin
- 2 banjo
- ballkon
- koridor
Qmimin e ka 500 me gjith garazh ner banes, edhe mirmbajtja e baneses nvit prej 28 euro hyn ne kete qmim.
Pa garazh qmimi eshte 460, i dskutueshem.

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/641 794
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim