Super banes me qira ne AKTASH_150m2

Jepet me qera nga: arber Sot 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: AKTASH
Sipërfaqe: 150 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira ne AKTASH 5 minuta larg qendres se Prishtines me 150m2, furnizim me uje 24/7, energji elektrike 24/7 si dhe ngrohje me rryme dhe klime.
Banesa permban 2 dhoma te gjumit (njera me banjo),
sallonin dhe kuzhinen,
2 banjo,
2 ballkona
si dhe nje dhome pune (momentalisht permban disa paisje te fitnesit.) Banesa gjendet ne lagje te qete dhe ka alarm. Po ashtu ka qasje ne terrasen verore.
Per qdo informate shtese na kontaktoni ne numrat:
045/ 19 00 19 & 044/ 12 46 77
WhatsApp_Viber:
+377 45 19 00 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim