Super oferte Banes ne Breg te Diellit

Jepet me qera nga: arber Sot 07:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Breg te Diellit
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne BREG TE DIELLIT .
Banesa i ka 80 m2, ka podrum edhe garazh
Banesa posedon:
-2 dhoma gjumi ( njer shtratin dopio)
-sallon
-kuzhin me trapezari
-shpajz
Banjo
Wc
Qmimi 230euro,( ne kete qmim eshte e perfshire edhe garazha dhe podrumi) preferohet per familjare
banesa eshte e mobiluar
Kontakt:
045 641 794
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim