Te parku i qytetit jep meqera banes

Jepet me qera nga: Fehmije 13 Mar 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 45 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Esht e mobiluar ka nje dhom gjumi sallon me kuzhin banjo dhe ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim