Te parku jap banes me qera

Jepet me qera nga: Fehmije 01 Pri 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 45 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banesa esht e mobiluar ka nje dhom gjumi sallon kuzhin banjo dhe nje balkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim