URGJENT!!! Banes me qera

Jepet me qera nga: Behar 22 Sht 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Leahoj banes me qeta. Banesa gjendet ne rrugen e UCK, afer Minimaxit te Qafa.
Eshte e pershtatshme per 4 persona, familje ose studente.
Posedon makine per larjen e teshave, dhe te gjitha elementet e kuzhines.

Per info. lajmerohuni ne +37744691846
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim