URGJENT Banese me qira 120m kati 6 ne Dardani

Jepet me qera nga: olti 31 Tet 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa 120m kati i 6, me 3 dhoma te fjetjes e mobilume. Sallon dhe kuzhine ndaras, 2 terasa.
Banesa eshte ne vend te pershtatshem me kopshte dhe parking te mjaftueshem
Ashensori ne gjendje funksionale, hyrja vetem me 3 banesa ne kate. Hyrja me interfon dhe siguri maksimale, shfrytezim vetem per banoret
Cmimi 350 euro, per familjar!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim