Ulpiane Banese me qira

Jepet me qera nga: Banesa 30 Gsh 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

395 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Ulpiana A/4
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qira banesen komfore ne Ulpiane perball Fakultetit Filologjik. Banesa eshte e mobiluar dhe kaTV,WI-FI etj.
Banesa ka 3 dhoma gjumi dhe dhome dite me dy terraca dhe dritare te reja.
Vend i qete dhe shume i rehatshem.
Banesa eshte e lire per vendosje te menjehereshme.
Qmimi 395 euro.
044 151990
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim