Urgjent gasonjere ,banes 2 dhomshe me qira

Jepet me qera nga: Gazi 10 Sht 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
2 gasonjerka me qira te Sllovenia Sportit mbrapa Hotel Siriusit, kati 2 dhe 3 me mobile...
Banesa 2 dhomshe te Teatri Dodona kati 4 me mobile.....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim