Urgjentisht 3 ose 2 bashkebanuese F

Jepet me qera nga: Arta 01 Tet 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

60 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Hotel Grandi
Komuna: Prishtinë
Urgjentisht kerkoj 3 ose 2 bashkebanuese (F). Banesa ndodhet perball Hotel Grandiot perkatesisht mbi artarine Rubin. Ka 2 dhoma gjumi, nje salon me kuzhine, banjo dhe ballkon. kushtet jane te mira. Pagesa mujore per persone eshte 60 Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim