Urgjentisht banes me qira afer univeristei ILIRIA

Jepet me qera nga: Fatmire 24 Mar 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i diellit
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshohen me qita hapsira prej dy dhomave gjumi, me banjo me kuzhine.
E mobiluar ne gjendje shum te mire.
Preferohet per studente dhe familjare

Ngrohje qendrore, WiFi (internet falas).

Cmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim