Urgjentisht leshoj banes me qera ne Ulpiane

Jepet me qera nga: Liridoni 24 Shk 00:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 54 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne Ulpiane,rruga Henry Dynant,banesa eshte e mobiluar dhe me kushte te mira banimi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim