Vlor shqiperi jepet me qera apartament

Jepet me qera nga: Izmir 12 Mar 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 117 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jap apartamentin me qera ne vlor me te gjitha kushtet, nese deshironi qe kete sezon turistik ta kaloni ne vlor pran detit me kontaktoni qe te rezervoni ditet qe do mundni te rrini. Cmimi per fletje 35€ nata, nese deshironi te keni ne dispozicion dhe nje kerr cmimi shkon 65€ Me kontaktoni ne nr 00355692750642 ose me shkruani ne email izmir.possa@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim