ZYRE ME QIRA TE HOTEL GRANDI

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: DRENI Sot 20:13 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: SHESH
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Rinovuar, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira te Sheshi Zahir Pajaziti afer Hotel Grandit,banesa gjindet ne katin e dyte dhe posedon:

-Sallon kuzhine
-dhome gjumi
-koridor
-banjo
-ballkon


Viber +383 (44) 300-072 ,
Viber +383 (49) 139-136.


GJINDEMI MBRAPA TEATRIT KOMBETAR AFER BANKES TEB
Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:DRENI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim