Zyrë me qira

Jepet me qera nga: donika 01 Sht 08:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

130 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: rr. shaban polluzha
Sipërfaqe: 20 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj zyrën me qira mbrapa teatrit e mobiluar objekti është ndërtim i ri dhe gjendet afer TEB bankes.
Në kuadër të zyrës ka në shfrytëzim edhe një korridor dhe banjo.
Preferohet për veprimtari shërbyese.
Cmimi 130 euro me të gjitha shpenzimet (Rrymë, ujë, internet, ashensor, bërllok)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim