Zyra me qera te Aleanca 250 euro

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Dega 18 Shk 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: 250
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
jap me qera banesen te Aleanca, banesa eshte e mobiluar dhe e renovuar per zyre, banesa leshohet me qera me inventare.
Cmimi 250 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim