A61 Banesë me qira mrapa AAk-së lagja Ulpiana 220€

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Ora Patundshmëri Sot 22:02 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpianë
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Lëshohet Banesa me qira mrapa AAk-së lagja Ulpiana, ka hapsirë prej 50m2 dhe gjendet në katin e tretë

Posedon:
⊵Sallon
⊵Kuzhinë
⊵Dhomë gjumi
⊵Banjo
⊵Koridor
⊵Ballkon

Cmimi 220€
Kodi A61

"ORA Patundshmëri"
☎+383 45 508 488 (viber&whatsapp)
☎+383 49 123 102
✉agjensioni.ora@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim