A82 Shtëpi me qira në lagjën Veternik 950€

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Ora Patundshmëri Sot 21:56 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Vëternik
Sipërfaqe: 4 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar
Komuna: Prishtinë
Lëshohet Shtëpia me qira në lagjen Veternik, është e përshtatshme për cdo lloj veprimtarie-biznesi, ka hapsirë të mjaftueshme parkingu po ashtu ka Depo të madhe e cila ka qasje direkt në objekt dhe në rrugë të lagjes.

Lëshohet Banesa me qira në lagjen tophane përball Kolegjit Riinvest, ka hapsirë prej 67m2 është e pa mobiluar gjendet në katin e 2-të lëshohet për zyre.

Posedon:
⊵Sallon
⊵Kuzhinë
⊵Tre Dhoma
⊵Banjo
⊵Koridor
⊵Ballkon
⊵Parking
⊵Depo

Cmimi 950€
Kodi A80

"ORA Patundshmëri"
☎+383 45 508 488 (viber&whatsapp)
☎+383 49 123 102
✉agjensioni.ora@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim