A83 Lëshohet Banesa me qira në lagjen Qafa 250€

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Ora Patundshmëri Sot 21:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Qafa
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Lëshohet Banesa me qira në lagjen Qafa ka hapsirë prej 60m2 dhe gjendet në katin e parë.

Posedon:
⊵Sallon
⊵Kuzhinë
⊵Dhomë gjumi
⊵Banjo
⊵Koridor
⊵Ballkon

Cmimi 250€
Kodi A83

"ORA Patundshmëri"
☎+383 45 508 488 (viber&whatsapp)
☎+383 49 123 102
✉agjensioni.ora@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim