banes me Qira ne Lakrishte (dardani) e mobiluar

Jepet me qera nga: Kastriot 14 Mar 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 115 m2
Komuna: Prishtinë
banes me qira ne lakrishte perball shkolles gjevdet doda ndertim i ri ka siperfaqe 115 m2 dy dhoma gjumi dy banjo dy terasa sallon kuzhin posedon uje rryme ashensor parking 24 ore eshte ne katin e pare e gatshme per banim me qmim te arsyshem ju mirepresim 044 192001 gjithashtu kemi dhe banesa tjera me te vogla ne breg diellit lakrishte dhe tek qafa nuk jemi agjension
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim