banes me qèra

Jepet me qera nga: fiqja 24 Jan 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë

Hyrje e veqnte ne katin pèrdhes njè dhomè dhe paradhomè, e mobiluar,e pershtatshme pèr dy vajza ose qift.Shtèpia gjendet afèr universitetit Iliria, rruga pèr breg tè dieĺlit Gazmend Zajmi.
Qmimi 100 euro .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim