banes me qera

Jepet me qera nga: drita 09 Sht 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
leshoj banes me qera per vajza ne lagjen e spitalit afer viva freshit me kushte shum te mira banimi me mobile te reja ndërtim i ri banimi bëhet per her te parë.
banesa posedon 3 dhoma gjumi qendrim ditor (sallon) kuzhin banjo si dhe terac
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim