banes me qera

Jepet me qera nga: drita 12 Sht 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
leshoj banes me qera ne lagjen e spitalit afer viva fresh-it me kushte shum te mira banimi banesa eshte ndertimi i ri leshohet me qera per her te parë banesa posedon 3 dhoma gjumi qendrim ditor kuzhin banjo koridor dhe terracë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim