banes me qera nga "Ecoimpex"

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Ecoimpex 06 Tet 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: rr Haxhi Zeka
Sipërfaqe: 110 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira afer gjimnazit Sami Frashri, banesa eshte e mobiluar ne tersi dhe ka dy dhoma gjumi, sallon ,kuzhi,banjo ballkon,lirohet per familjar edhe studente femra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim