banes me qera nga "Ecoimpex"

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Ecoimpex 12 Tet 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
leshohet banesa me qira qe gjendendet ne Dardani tek Santeja. Banesa ka 65m2 dhe ka 3dhoma,kuzhin,banjon dhe eshte e mobiluar me mobile te reja.Preferohet per familjar ose te punsuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim