banes me qera nga "Ecoimpex"

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Ecoimpex 22 Tet 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
leshoj banes me qera ne lagjen Mati1 eshte e mobiluar dhe ka nje dhome gjumi,dhome dite me kuzhin,banjo,ballkon lirohet per familjar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim