banes me qera ni rruge mbi Universitetin Fama

Jepet me qera nga: mentor 30 Nën 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr.Halili Alidemaj nr 26 Prishtine
Komuna: Prishtinë
banesa gjendet ne katine perdhes te shtepis dhe ka hapsir per 6 apo ma shum studenta. banesa ka kete renditje sallon me kuzhin. dy dhoma gjumi dhe banjo, nuk ka tarsa se eshte ne perdhes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim