banes me qera nje dhomeshe

Jepet me qera nga: Sadik 13 Sht 05:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

140 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qera banesa nje dhomeshe me hyrje te veqant tek banesat e perhimta ( Rruga vllezerit Gervalla Blloku 8) pran rruges B dhe banesave te Standardit.

Per me shume kontaktoni 044228626 ose 049228626
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim