banes me qera per studenta (meshkuj)

Jepet me qera nga: ragip 28 Sht 08:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr.Agim Ramadani, Prishtin
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj dy banesa me qera ne Prishin, rr.Agim Ramadani (prapa galeris se artev). Kati i 3 dhe 7. Qmimi 50 euro per person plus rryma.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim