banes me qera per studenta ose te punsuar

Jepet me qera nga: Shkelzen 29 Sht 00:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
banes me qera per studenta ose te punsuar banesa ka 2 dhoma gjumi me nga 3 shtreter kuzhinen komplet banjo dhe korridor qmimi per person esht 50 € shpenzime tjera ske me pagu banesa gjindet ne Rr UQK s shum afer prej kafev te vogla
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim