banes me qera te grandi

Jepet me qera nga: xxx 13 Shk 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

140 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 24 m2
Komuna: Prishtinë
leshohet banesa me qera perball grandit .banesa esht 24 m2 dhe esht e mobiluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim