banes me qera

Jepet me qera nga: mentor 04 Gsh 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: bulevardi deshmort e kombit
Sipërfaqe: 64 m2
Për vendbanimin: Kati i parë
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera posedon 2 dhoma dhe nje kuzhin e pershtatshme per zyre ose ordinanc.banesa gjendet afer AAK-së ne rrugen kryesore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim