banes me qera

Jepet me qera nga: ZUK ZEKA 08 Tet 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesën me qëra kati I tret,
banesa është 3 dhomshe ka këto orendi :sallon ,kuzhin,2 dhoma fjetje ,banjo,koridor,ballkon.dhe ka ngrohje qëndrore nga termokosi .banesa gjendet në Ulpian afër pompes së benzinit ina petroll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim