banes me qera

Jepet me qera nga: jeton 16 Jan 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: bregu i djellit prishtine
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj banesen me qera
adresa bregu i djellit banesa gjindet ne banesat e kumones -standardit ne katin e pare e pershtashme edhe per zyre ose banim banesa ka 1 dhome gjumi sallon e kuzhine te perbashket eshte e mobiluar ne tersi si ashtu ka edhe bodrum dhe garazh jane te llogaritura ne kete qmim 250 per muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim